Zateplení střechy (podkroví)

Vždy je ten správný čas na zateplení podkroví nebo střechy jako takové. Správné provedení celkového zateplení střechy zabezpečí objekt vůči tepelným ztrátám a umožní udržet dobré klima pod střechou v zimních i v letních měsících. Návratnost investice do tepelných izolací je navíc stále mnohem rychlejší a to díky rostoucím cenám za energie, ale i díky dotačním titulům, kterých je možno využít.

Jaká izolace podkroví? 

Pomůžeme vám vyřešit dilema jakou izolaci zvolit, jestli foukanou nebo stříkanou tepelnou izolaci. Zateplení střechy, ať už se nachází v Brně nebo jinde v blízkém okolí, je naší doménou. Víme jak na šikmé střechy a stejně tak dobře si poradíme i s těmi plochými.

Díky naší kvalitně odvedené práci se nebudete v létě pod střechou pařit a v zimě mrznout. Doma budete mít stálé a příjemné klima. Vyhnete se vysokým nedoplatkům za energie a budete si užívat tepelného komfortu. Máme zkušenosti a víme jak na to, tak se na nás neváhejte obrátit. Společně vybereme to nejvhodnější řešení zateplení a my se pak pustíme do realizace. Naše práce je vždy kvalitní a spolehlivá. Provádíme také zateplení fasád, stropů a podlah.