Rekonstrukce koupelny

Proč mít novou koupelnu? Koupelna patří k nejdůležitějším a zároveň i k nejvytíženějším místům vašeho domova. Slouží k relaxaci, ke každodenním rituálům i k zábavě s vašimi dětmi. Takže jestli neodpovídá vašim představám z hlediska moderního, estetického nebo i praktického, je načase se pustit do rekonstrukce. Rekonstrukce koupelny ale vůbec není jednoduchá disciplína. Zahrnuje spoustu technických záležitostí jako je řešení nových rozvodů a odpadů, jde o velmi precizní práci, a také je potřeba mít estetické cítění, aby k sobě vše dokonale ladilo.

Pokud si chcete ušetřit čas a nervy a těšit se pouze na výsledek, je pro vás vynikající volbou služba rekonstrukce koupelny na klíč. Vaší jedinou starostí pak bude jen sdělení vaší představy o designu a výběru materiálu a dekoru našim odborníkům. Ale nebojte se, i provedení návrhu pro nás není problém. Výzvou jsou pro nás i různé velikosti nebo půdorysy koupelen. Základem spolupráce s klientem je komunikace, na které si zakládáme.

Rekonstrukce koupelny na klíč Brno a okolí

Rekonstrukce koupelny na klíč je komplexní služba. Při počátečním setkání si ujasníme prostorové možnosti vaší koupelny, pobavíme se o vaší představě o stylu vaší nové koupelny a probereme další potřebné detaily, jak rekonstrukce obecně probíhá. Vytvoříme poté návrh, jak by mohla koupelna po rekonstrukci vypadat a po vašem odsouhlasení se do toho pustíme. A vy se můžete jen v klidu těšit na výsledek.

Výhody koupelny na klíč

Práce na rekonstrukci se obejdou zcela bez vaší pomoci. Postaráme se o demontáž současného sanitárního vybavení i o jeho následnou likvidaci, ve spolupráci s našimi dodavateli zajistíme dle potřeby nové rozvody i elektroinstalaci, součástí zakázky bývají i bourací práce, o které se také postaráme. Poté provedeme umístění nových obkladů i pokládku dlažby dle vašeho výběru. A závěrem na daná místa umístíme novou sanitu i nábytek.

Kontaktujte nás

Pokud vás možnost koupelny na klíč zaujala, neváhejte se na nás obrátit, nabízíme vám profesionální přístup a mnohaleté zkušenosti. Zaměřujeme se na rekonstrukce v Brně a okolí. 

Vybrané realizace koupelen