Obkladačské práce

Koupelna nebo kuchyně patří k těm nejdůležitějším místům ve vašem domě nebo bytě. Proto je potřeba, aby jste se zde cítili příjemně a vše vypadalo přesně podle vašich představ. A základem jsou krásné, vkusné a pečlivě provedené obklady, které jsou zároveň i praktické a jednoduše udržovatelné.

Obkladačské práce si žádají pečlivost a preciznost. Jde o řemeslo, které vyžaduje zručnost i estetické cítění. Jestliže přemýšlíte nad rekonstrukcí koupelny, kuchyně nebo nové terasy, doporučujeme se obrátit na šikovné odborníky, kteří Vám se vším poradí a navrhnou pro vás to nejlepší řešení.

Obklad kuchyní, koupelen, teras....

Mezi obkladačské práce se řadí obkládání kuchyní a koupelen, pokládka dlažby v interiéru, například na chodbách nebo schodištích, i pokládka dlažby v exteriéru například na vaší terase. Součástí těchto prací je i provádění hydroizolací, příprava stěn nebo podezdívka van.

Kontaktujte nás

Jestliže chcete, aby váš dům, byt, chata nebo kancelář vypadala moderně a vkusně, neváhejte se obrátit na naší stavební firmu a my se postaráme, aby jste s vašimi novými obklady nebo dlažbou byli spokojeni. 

Vybrané realizace