Rekonstrukce podkroví

Podkroví dokáže rozšířit obytnou plochu i komfort vašeho domu a dát tak dosavadnímu bydlení zcela jiný rozměr. Půdní vestavby jsou netradičními prostory, které lze využít jako pracovnu, ložnici, obývací pokoj, dětskou hernu či jako samostatnou bytovou jednotku. Fantazii se v tomto ohledu meze nekladou. Záleží na vašich představách a potřebách!

Rekonstrukce podkroví Brno a okolí

Investice do rekonstrukce půdních prostor se vždy vyplatí a přináší přidanou hodnotu nejen domu samotnému, ale také jeho majitelům. Realizací rekonstrukce půdních prostor se zvýší celková hodnota vaší nemovitosti a vám se, díky zateplení, sníží náklady na energie. Bezesporu největší výhodou je pak samozřejmě nově vzniklý prostor, příjemný výhled a využití potenciálu domu na maximum, co se prostoru týče.

Kontaktujte nás

Pakliže máte zájem rozšířit potenciál vašeho domu a máte smělé plány i vize, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme komplexní služby, realizaci projektu přesně dle vašich představ za použití kvalitních a ověřených materiálů, mnohaleté zkušenosti v oblasti stavebnictví a profesionálně vyškolený personál.

Vybrané realizace rekonstrukce podkroví