REKONSTRUKCE

V naší nabídce naleznete také rekonstrukce a opravy objektů. Ke všem uvedeným službám zajišťujeme projektovou dokumentaci a veškerou stavební připravenost. Zajišťujeme tak komplexní služby včetně dodávky a dokumentace. Stačí jen začít.

Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Používáme nejmodernější postupy a materiály té nejvyšší kvality. Pokud potřebujete rekonstruovat, opravovat, či poradit v oblasti stavebnictví, neváhejte nás kontaktovat.

Naše realizace

Koupelna je jedna z nejvytíženějších místností v našem domově. Ať se to týká pravidelného úklidu a nebo využívání prostoru členy domácnosti. Úměrně k tomu se časem opotřebují hlavně ty části koupelny, které nemají vysokou životnost. Mezi takové se řadí i silikon.

Každé malování má svá pravidla. Malování na omítku, malování na fasádu, nátěry na dřevo a samozřejmě i malování na sádrokarton si žádá své. Někdo si řekne, už jsem maloval na klasickou stěnu, tak sádrokarton zvládnu taky. Ale pozor, přeci jen jsou zde rozdíly v postupu. A to díky vlastnostem sádrokartonu.

Nic nevydrží čisté donekonečna a fasáda domu není výjimkou. Dokonce ani fasáda vašeho milovaného domu se těmto nepříjemnostem nevyhne. Až si jednoho dne u odpolední kávy na zahradě řeknete, ta fasáda nevypadá ale vůbec hezky! Už je víc špinavá, než čistá, pak je čas, něco s tím udělat.