Projektová činnost

Naše společnost se specializuje na inženýrskou činnost. S profesionálním přístupem poskytujeme komplexní služby v oblasti projekcí. Rádi se staneme i vaším spolehlivým partnerem při vypracování projektové dokumentace a realizace různých stavebních projektů. Naše služby zahrnují celý proces od počáteční studie až po dokončení stavby a to samozřejmě včetně zajištění potřebných povolení a souhlasů.

Inženýrská činnost a projekce

Inženýrská činnost a projekce jsou dvě nezbytné složky každého stavebního projektu. Inženýrská činnost zahrnuje všechny úkony spojené s přípravou a realizací stavby, od získání potřebných povolení až po samotnou výstavbu. Projekce pak představuje zpracování projektové dokumentace, která je podkladem pro stavební povolení a následnou realizaci stavby. Náš tým se vždy snaží zajistit optimální technické řešení, aby dosáhl maximální efektivity. Všichni sledujeme nejnovější trendy a normy v oboru a tak jsme si jisti, že umíme zajistit kvalitu i bezpečnost ve všech fázích stavby. Naše výstupní dokumenty jsou vždy precizně a komplexně spravovány a drží se všech požadovaných norem.

Zajištění povolení a souhlasů

Máme experty na předpisy a veřejnou správu, díky nim není problém získat pro vás všechny potřebné souhlasy a povolení. Máme zkušenosti s vyjednáváním s orgány veřejné správy a správci veřejných sítí, a tak umíme zajistit hladký průběh celého procesu.

Všechny naše služby

Naše společnost se zabývá inženýrskou činností a projekcí již více než 20 let. Za tu dobu jsme realizovali řadu úspěšných projektů, od rodinných domů až po velké průmyslové objekty. Nabízíme následující služby:

  • Kompletní projektovou dokumentaci díla, včetně studií, projektů pro stavební povolení, projektů pro provádění stavby a projektů pro kolaudaci
  • Inženýrskou činnost, včetně jednání s dotčenými orgány státní a veřejné správy a s ostatními účastníky správního řízení, v součinnosti se správci veřejných sítí
  • Zajištění všech potřebných povolení pro realizaci stavby, včetně územního rozhodnutí, stavebního povolení a kolaudačního souhlasu

Naše projekty

Všechny naše projekty jsou zpracovány zkušenými architekty a inženýry, kteří dbají na vysokou kvalitu a funkčnost. Při zpracování projektů klademe důraz na individuální potřeby a požadavky našich klientů. Mezi naše specializace patří také projekty rodinných domů.

Kontaktujte nás

Pokud plánujete výstavbu nového rodinného domu nebo jiné stavby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s přípravou a realizací vašeho projektu. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a my se s vámi spojíme.

Svěřte se spolehlivému partnerovi pro všechny, kteří plánují výstavbu nového domu nebo jiné stavby. S našimi zkušenostmi a odborností vám pomůžeme realizovat váš projekt v souladu s vašimi představami a požadavky i nároky státní správy.

Naše realizace