Sádrokartonářské práce

Rekonstruujete nebo stavíte? A potřebujete sádrokartonáře? Pak jste tu správně. Provádíme veškeré sádrokartonářské práce v Brně a jeho okolí. Umíme nejen sádrokartonové příčky, ale také předsazené stěny. Problém pro nás rozhodně nejsou ani sádrokartonové podhledy či minerální podhledy. Suchá výstavba je zkrátka naše. Použití kvalitního materiálu a náš profesionálně vyškolený a zkušený tým pracovníků vám zaručí skvěle odvedenou práci.

Suchá výstavba je snadná a rychlá

Víme, že čas jsou peníze. Právě sádrokarton umožňuje rychle dosáhnout kýžené podoby vašeho domova. Jeho hmotnost je nízká a tak nemusíte mít obavy o statiku domu při rekonstrukci. Dobře se s ním manipuluje a lze jej opracovat a docílit tak potřebných tvarů. Stejně tak umožňuje provést veškeré elektroinstalace i rozvody vody, kde nemusíte sekat žádné drážky. Přidá-li se k tomu naše kvalitně a rychle odvedená práce, budete mít doma brzy hotovo.

Kontaktujte nás

Bez obav nás kontaktujte, vše spolu probereme a vypracujeme vám nabídku, abyste i vy brzy mohli bydlet v novém a krásném prostředí.

Vybrané realizace