Rekonstrukce sklepů

Rekonstrukce sklepů je samostatný obor, který má svá specifika. A i tomu se naše stavební firma věnuje. Máme odborné i praktické znalosti, abychom si dokázali poradit i s generální rekonstrukcí sklepa nebo jeho přestavbou. Stavební práce jsou v tomto případě často spojeny s nutností vypořádat se s vlhkostí i odvětráváním. Rekonstrukce sklepa si žádá použití moderních a kvalitních materiálů, které si poradí s neduhy, které jsou sklepním prostorům vlastní.

Díky naší pomoci, můžete proměnit i váš sklep v místo s nezaměnitelným kouzlem. Je pouze na vás, bude-li vaším požadavkem ze sklepa vytvořit důstojný skladovací prostor nebo třeba pracovnu či místo určené k setkávání. Zvládneme to.

Vyřešíme problém s vlhkostí

Je-li problémem vlhkost, vyřešíme ji například takzvaným iglú, speciálními plastovými tvarovkami, které jsou úžasné pro sanaci zemní vlhkosti. Kde nestačí nopová folie, dalším sofistikovaným postupem, kterého se rádi chopíme, je také injektáž parafínu do zdiva. Ten zabraňuje zpětnému vzlínání vlhkosti. Zkrátka existuje mnoho řešení, které vás posunou blíže k splnění vašich představ.

Nebojte se svěřit do našich rukou. Víme, co děláme a vždy se snažíme rozumět i vašim požadavkům a přáním. Rekonstrukce sklepa v Brně a okolí pro nás nejsou problém, ale výzva, do které se rádi pustíme.